Welcome, visitor! [ Register | Login

Post an Ad

49 euro

Одмор во Бугарија SUNČEV BREG HOTEL ELIT

  • Listed: 25/04/2023 23:07
  • Expires: This ad has expired
Елит 2 Слънчев бряг - Какао бийч
Elit_2_Apartamenti Slanchev briagElit_2_Sunny Beach apartamentElit2_Cacao-Beach

Description

Хотел – апартмани Елит се наоѓа во јужниот дел на Сончев Брег, на 300 м от плажата и морето – до Какао Бич. Целосно одговара за семеен туризаm и туризам за млади. До нас има многу дискотеки, ресторани и доста забава. Предлагаме сместување во двокреветни студија или апартмани за неколу луѓе. Услуги: TV, базен на отворено и бар во базенот, бесплатен внатрешен паркинг, бесплатни чадори, лежалки и др. Контакт на тел: Хотел – апартмани Елит се наоѓа во јужниот дел на Сончев Брег, на 300 м от пла
жата и морето-до Какао Бич. Целосно одговара за семеен туризаm и туризам за млади. До нас има многу дискотеки, ресторани и доста забава. Предлагаме сместување во двокреветни студија или апартмани за неколу луѓе. Услуги: TV, базен на отворено и бар во базенот, бесплатен внатрешен паркинг, бесплатни чадори, лежалки и др.
Повеќе информации видете овде:
https://elit2bg.com/
Контакт на тел: /viber/ +359 886 881 910
Video : https://www.youtube.com/watch?v=mVFm6h7FpaA

Listing ID: 928629289b6e0e53

Sponsored Links

Leave a Reply

Sponzorisani oglasi