Welcome, visitor! [ Register | Login

Post an Ad

49.00

Одмор во Бугарија SUNČEV BREG HOTEL ELIT 3

  • Grad (mesto): SUNČEV BREG
  • Telefon: +359 879 64 34 34
  • Mobilni: +359 879 64 34 34
  • Listed: 22/03/2024 22:57
  • Expires: 114 days, 14 hours
1_слънчев_бряг_елит_3
2_елит_3_слънчев_брягelit3 sunny beach

Description

Хотел – апартмани Елит се наоѓа во јужниот дел на Сончев Брег, на 300 м от плажата и морето – до Какао Бич. Целосно одговара за семеен туризаm и туризам за млади. До нас има многу дискотеки, ресторани и доста забава. Предлагаме сместување во двокреветни студија или апартмани за неколу луѓе. Услуги: TV, базен на отворено и бар во базенот, бесплатен внатрешен паркинг, бесплатни чадори, лежалки и др. Контакт на тел: Хотел – апартмани Елит се наоѓа во јужниот дел на Сончев Брег, на 300 м от пла
жата и морето-до Какао Бич. Целосно одговара за семеен туризаm и туризам за млади. До нас има многу дискотеки, ресторани и доста забава. Предлагаме сместување во двокреветни студија или апартмани за неколу луѓе. Услуги: TV, базен на отворено и бар во базенот, бесплатен внатрешен паркинг, бесплатни чадори, лежалки и др.
Повеќе информации видете овде:
https://hotelelit3.com
Контакт на тел: /viber/ +359 879 64 34 34

Listing ID: 95065fdfed40a013

Sponsored Links

Leave a Reply

Sponzorisani oglasi